See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych, surowców farmaceutycznych i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla Apteki Szpitalnej SPZOZ w Gostyniu
Beschreibung: Dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych, surowców farmaceutycznych i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla Apteki Szpitalnej SPZOZ w Gostyniu
Vorherige Bekanntmachung: 12617-2026
Interne Kennung: SPZOZ.XII.231.1/5/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33680000 Waren für pharmazeutische Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Beschreibung: Leki II - 136 pozycji asortymentowych
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7
Beschreibung: Leki IV - 169 pozycji asortymentowych
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9
Beschreibung: Probiotyki i insuliny - 10 pozycji asortymentowych
Interne Kennung: Pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10
Beschreibung: Produkty farmaceutyczne - 39 pozycji asortymentowych
Interne Kennung: Pakiet nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11
Beschreibung: Leki V - 47 pozycji asortymentowych
Interne Kennung: Pakiet nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12
Beschreibung: Płyny infuzyjne - 10 pozycji asortymentowych
Interne Kennung: Pakiet nr 12
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20
Beschreibung: Płyn wieloeletrolitowy - 2 pozycje asortymentowe
Interne Kennung: Pakiet nr 20
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 22
Beschreibung: Produkty lecznicze - 11 pozycji asortymentowych
Interne Kennung: Pakiet nr 22
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet nr 31
Beschreibung: Leki XIV - 17 pozycji asortymentowych
Interne Kennung: Pakiet nr 31
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet nr 33
Beschreibung: Leki XV - 42 pozycje asortymentowe
Interne Kennung: Pakiet nr 33
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet nr 37
Beschreibung: Immunoglobulina ludzka - 2 pozycje asortymentowe
Interne Kennung: Pakiet nr 37