2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nemocnice Vyškov – Urgentní příjem zdravotnická technika
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky, je: - dodávka zdravotnické techniky (dále také jen „zařízení“) do nově budované přístavby budovy „A“ zahrnujících pracoviště urgentního příjmu II. typu, které mají sloužit ke každodennímu poskytování odborné urgentní zdravotnické péče pacientům Nemocnice Vyškov. - Poskytnutí pozáručního servisu na dodávaný zdravotnický přístroj - RTG přístroj C-rameno pojízdný (1ks), a to v délce minimálně na dobu 72 měsíců ode dne skončení záruční doby. Předpokládá se, že v průběhu stavebního ukončení realizace nově budované přístavby budovy urgentního příjmu budou nově vzniklé prostory vybaveny zdravotnickou technikou a mobiliářem. Součástí předmětu veřejné zakázky je i montáž a instalace dodaných zařízení v budově, uvedení do provozu, zaškolení obsluhy a úklid po provedené montáži včetně likvidace použitých obalů. Předmět veřejné zakázky je podrobněji specifikován v Obchodních podmínkách, Soupisu požadovaného vybavení a Projektu zdravotnické technologie, které tvoří jednotlivé svazky zadávací dokumentace předmětné zakázky. Předmět veřejné zakázky bude dodán v provedení a kvalitě dle zadávací dokumentace předmětné zakázky. Pro vymezení předmětu veřejné zakázky a množství jednotlivých prvků je rozhodující oceněný Soupisu požadovaného vybavení, který tvoří svazek č. 4.1 zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Předpokládaná hodnota veřejné zakázky je zadavatelem zároveň stanovena jako cena maximální a nejvýše přípustná. Zadavatel v souladu s § 48 odst. 2 písm. a) ZZVZ vyloučí z tohoto zadávacího řízení vybraného dodavatele, jehož nabídka bude obsahovat celkovou nabídkovou cenu vyšší, než je nejvýše přípustná (maximální) hodnota této veřejné zakázky.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 34911100 Handwagen, 39122100 Vorratsschränke, 50421200 Reparatur und Wartung von Röntgengeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1