2. Verfahren
Verfahren
Titel: Graffiti- en wildplakverwijdering
Beschreibung: De opdracht betreft het inspecteren op aanwezigheid, en verwijderen van graffiti en wildplak in de openbare ruimte binnen de gemeente Nieuwegein. De scope van de opdracht zijn alle gemeentelijke eigendommen die binnen de gemeentegrenzen van Nieuwegein vallen exclusief vastgoed, abri’s, reclameborden en kasten/eigendommen derden.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Het is een openbare procedure waarbij gegund wordt op beste prijs kwaliteit verhouding.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90690000 Graffiti-Entfernung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De duur van de overeenkomst is twee (2) jaar (24 maanden). Na twee jaar kan de gemeente Nieuwegein het contract telkens met één (1) jaar verlengen met een maximum van twee (2) jaren.