271212-2025 - Ergebnis
Tschechien – Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen – Mimozáruční a pozáruční servis vozidel
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMimozáruční a pozáruční servis vozidel
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je uzavření rámcových dohod pro zajištění mimozáručního a pozáručního servisu a dalších servisních úkonů a služeb na vozidlech příslušné tovární značky.
Interne KennungSP_05_2024_ONŘ_RD
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensOtevřené nadlimitní řízení v souladu s § 56 ZZVZ.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50112000 Reparatur und Wartung von Personenwagen
5. Los
LosLOT-0002
TitelQ1/2025_Část 2 VZ: Vozidla značky Renault kategorie OA a N1
BeschreibungPředmětem Části 2 VZ je uzavření rámcové dohody pro zajištění mimozáručního a pozáručního servisu a dalších servisních úkonů a služeb na vozidlech tovární značky Renault kategorie OA a N1
Interne KennungQ1/2025
Optionen
Beschreibung der OptionenVyhrazené změna vybraného dodavatele v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ.