271231-2025 - Ergebnis
Belgien – Alkoholische Getränke – Raamovereenkomst voor afname van wijnen voor een periode van 4 jaar
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamovereenkomst voor afname van wijnen voor een periode van 4 jaar
BeschreibungRaamovereenkomst voor afname van wijnen voor een periode van 4 jaar
Interne KennungPPP0I4-3268/5441/2024/3268
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15911000 Alkoholische Getränke
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung2024/3268 1_1
Haupteinstufung (cpv): 15930000 Weine
Optionen
Beschreibung der OptionenToegestane opties (wijn afkomstig van een wijngaard gelegen in België en gebotteld in België.)