2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění školního stravování a provozu jídelen ve školních zařízeních v Újezdě nad Lesy
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je poskytování služeb spočívajících v zajištění školního stravování pro žáky a zaměstnance školních zařízení v Újezdě nad Lesy a další třetí osoby a zajištění provozu jídelen v těchto školních zařízeních dle zadání zadavatele a v rozsahu, kvalitě a standardu stravování dle vyhlášky Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy č. 107/2005 Sb., o školním stravování, ve znění pozdějších předpisů.
Interne Kennung: 012026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55523100 Auslieferung von Schulmahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001