2. Verfahren
Verfahren
Titel: Grondwerkzaamheden De Suikerzijde Noordoost, BRM fase 1
Beschreibung: Het uit te voeren werk is gelegen op het voormalige Suikerunie terrein in Groningen. De werkzaamheden vinden plaats aan de Oostzijde van het voormalige terrein waar zich de vloeivelden bevinden. Specifiek benoemde locaties van de te verrichten werkzaamheden zijn de Beluchtingsvijver, Eendenvijver en Cascadevijver. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Opruimwerkzaamheden; b. Sloopwerkzaamheden; c. Grond ontgraven; d. Grond vervoeren; e. Grond verwerken; f. Zand leveren; g. Aanbrengen voorbelasting; h. Aanbrengen verticale drainage. circa € 5,5 mln
Interne Kennung: DSZ-01-2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 1
Beschreibung: Grondwerkzaamheden De Suikerzijde Noordoost, BRM fase 1 circa € 5,5 miljoen
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten