2. Verfahren
Verfahren
Titel: Instalace FVE obce Byšice - ZŠ, kino a radnice OÚ
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je, v součinnosti se zadavatelem a dle projektových dokumentací a výkazů výměr, provedení montážních prací, dodávek a instalací tří nových fotovoltaických elektráren na střechách objektů situovaných v obci Byšice a) Základní školy Byšice (Komenského 200), b) kina OÚ Byšice (Tyršovo náměstí 153), c) radnice OÚ Byšice (Tyršovo náměstí 153), vybudování technických místností pro umístění technologie v objektu OÚ Byšice a v objektu Základní školy Byšice.
Interne Kennung: Instalace FVE obce Byšice - ZŠ, kino a radnice OÚ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331000 Solarbatterien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45315100 Elektrotechnikinstallation, 45251220 Kraftwerk mit Kraft-Wärme-Kopplung, 45300000 Bauinstallationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45315100 Elektrotechnikinstallation, 09332000 Sonnenenergieanlage, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45251220 Kraftwerk mit Kraft-Wärme-Kopplung, 45300000 Bauinstallationsarbeiten