2. Verfahren
Verfahren
Titel: Managed Services (W)LAN
Beschreibung: De Erasmus Universiteit Rotterdam (hierna te noemen: ‘EUR’) zoekt middels deze Europese Aanbesteding één (1) leverancier voor het leveren van zogeheten ‘managed services’ voor het (W)LAN netwerk van de EUR door de Wederpartij aan de EUR, bestaande uit: - het uitvoeren van configuratiemanagement, Storing management, Standaardwijzigingen en lifecycle-management voor de netwerkcomponenten die de Wederpartij in beheer heeft namens de EUR; - het aanschaffen en installeren van netwerkcomponenten binnen het (W)LAN netwerk van de EUR; - het uitvoeren van standaarddiensten als accountmanagement, afstemming en regie, een servicedesk, een serviceportaal, rapportages en servicelevel- en KPI management. - het gevraagd en ongevraagd adviseren van de EUR met betrekking tot het verder ontwikkelen, verbeteren en optimaliseren van het (W)LAN netwerk van de EUR; - het op opdrachtbasis uitvoeren van niet-standaard wijzigingen of projecten voor de EUR.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie Bestek.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72315000 Datennetzverwaltungs- und -unterstützungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32422000 Netzkomponenten, 50312300 Wartung und Reparatur von Datennetzeinrichtungen, 72212200 Entwicklung von Vernetzungs-, Internet- und Intranetsoftware
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie Bestek.