2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU Stichting Codenz - Schoonmaakdiensten, locatie Het Kompas
Beschreibung: Deze opdracht heeft betrekking op het uitvoeren van schoonmaakdiensten ten behoeve van Stichting Codenz, Locatie: Het Kompas. Deze opdracht betreft een nadere uitvraag vanuit het T7168 DAS OIG Schoonmaakdiensten.
Vorherige Bekanntmachung: 073021-2023
Interne Kennung: T53938
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
5. Los
Los: LOT-0000