2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanschaf mobiele kraan milieustraat
Beschreibung: In 2018 heeft de gemeente een overslagkraan aangeschaft. Deze kraan is inmiddels volledig afgeschreven. De gemeente heeft daarom behoefte aan de vervanging van de kraan. Daarbij wordt nadrukkelijk verlangd dat de nieuwe mobiele kraan beter aansluit op en geschikter is voor de werkzaamheden waarvoor zij wordt ingezet. Het doel van deze nieuwe aanbesteding is om te komen tot de aanschaf van een nieuwe kraan voor de milieustraat die voldoet aan het programma van eisen. Daarnaast wil de gemeente een serviceovereenkomst sluiten voor het onderhoud van de mobiele kraan. Het budget voor de aanschaf van de mobiele kraan wordt, naar verwachting, in november 2026 toegekend. De definitieve gunning zal daarom na deze periode plaatsvinden. Zie inschrijvingsleidraad
Interne Kennung: 20260302222215
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42400000 Hebezeuge und Fördermittel sowie Teile
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1