See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Montaż carportów fotowoltaicznych przy budynkach 7, 9 i 11 w m. Żagań oraz uzyskanie stosownych decyzji administracyjnych niezbędnych do zakończenia realizacji zadania
Beschreibung: Montaż carportów fotowoltaicznych przy budynkach 7, 9 i 11 w m. Żagań oraz uzyskanie stosownych decyzji administracyjnych niezbędnych do zakończenia realizacji zadania
Vorherige Bekanntmachung: 534522-2025
Interne Kennung: 1/PO/24196/2025
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 09330000 Solarenergie