2. Verfahren
Verfahren
Titel: VÝSTAVBA NOVÝCH TROLEJOVÝCH TRATÍ VE ZLÍNĚ A OTROKOVICÍCH A VÝSTAVBA MĚNÍREN A STANIC S AKUMULACÍ ELEKTRICKÉ ENERGIE PRO POTŘEBY MHD, ZLÍN
Beschreibung: Předmětem plnění sektorové nadlimitní veřejné zakázky na stavební práce je „VÝSTAVBA NOVÝCH TROLEJOVÝCH TRATÍ VE ZLÍNĚ A OTROKOVICÍCH A VÝSTAVBA MĚNÍREN A STANIC S AKUMULACÍ ELEKTRICKÉ ENERGIE PRO POTŘEBY MHD, ZLÍN“. Zakázka je rozdělena na dvě části, 1. část „Výstavba nových trolejových tratí“ a 2. část „Výstavba měníren a stanic s akumulací“. Veřejná zakázka je zadávána metodou Design & Build, při níž je odpovědnost za zpracování prováděcí projektové dokumentace přenesena zcela na zhotovitele. Zadavatel v rámci této metody stanoví věcné požadavky na výkon a funkci projektu. Předmětem veřejné zakázky je uzavření smlouvy o dílo na provedení projekční a inženýrské činnosti, dodávky technologie a stavebních prací spočívajících v realizaci obou částí veřejné zakázky. Zhotovitel se bude při realizaci předmětu veřejné části řídit zákonem o dráhách č. 266/1994 Sb. a postupovat v souladu s dalšími zákony a s platnými technickými normami uvedenými v technické specifikaci, kterými jsou zejména ČSN 34 1500: Předpisy pro elektrická trakční zařízení; ČSN EN 50119: Pevná trakční zařízení – Elektrická trakční trolejová vedení či ČSN 73 6425-1: Autobusové, trolejbusové a tramvajové zastávky. Zhotovitel současně zajistí pro předmět veřejné zakázky nebo jeho část průkaz způsobilosti. Každé technické zařízení (trakční vedení, měnírna) musí mít před spuštěním platný průkaz o technické bezpečnosti. Předmětem veřejné zakázky je závazek dodavatele provést pro zadavatele část 1 nebo část 2 veřejné zakázky, což dále zahrnuje následující plnění: a) vypracování projektové dokumentace pro provedení stavby (DPS), b) projednání projektové dokumentace se zadavatelem/objednatelem, odsouhlasení technických a užitných standardů navržených technologických prvků a zařízení, c) realizace stavebních prací podle objednatelem odsouhlasené projektové dokumentace a dodávku technologií, d) zprovoznění doložené revizními zprávami, souhlasy a platnými doklady umožňujících provoz každé části veřejné zakázky, e) potvrzující, že instalovaná technologická zařízení jsou schopna bezpečného provozu, f) předání dokumentace skutečného provedení stavby a předání dodavatelské dokumentace.
Interne Kennung: TROLEJOVÉ TRATĚ A MĚNÍRNY
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zakázka je rozdělena na dvě části, 1. část „Výstavba nových trolejových tratí“ a 2. část „Výstavba měníren a stanic s akumulací“
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45234120 Stadtbahnarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232221 Umspann-Unterstation, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. část „Výstavba nových trolejových tratí“
Beschreibung: Předmětem plnění sektorové nadlimitní veřejné zakázky na stavební práce je „VÝSTAVBA NOVÝCH TROLEJOVÝCH TRATÍ VE ZLÍNĚ A OTROKOVICÍCH A VÝSTAVBA MĚNÍREN A STANIC S AKUMULACÍ ELEKTRICKÉ ENERGIE PRO POTŘEBY MHD, ZLÍN“. 1. část „Výstavba nových trolejových tratí“ Veřejná zakázka je zadávána metodou Design & Build, při níž je odpovědnost za zpracování prováděcí projektové dokumentace přenesena zcela na zhotovitele. Zadavatel v rámci této metody stanoví věcné požadavky na výkon a funkci projektu. Předmětem veřejné zakázky je uzavření smlouvy o dílo na provedení projekční a inženýrské činnosti, dodávky technologie a stavebních prací spočívajících v realizaci obou částí veřejné zakázky. Zhotovitel se bude při realizaci předmětu veřejné části řídit zákonem o dráhách č. 266/1994 Sb. a postupovat v souladu s dalšími zákony a s platnými technickými normami uvedenými v technické specifikaci, kterými jsou zejména ČSN 34 1500: Předpisy pro elektrická trakční zařízení; ČSN EN 50119: Pevná trakční zařízení – Elektrická trakční trolejová vedení či ČSN 73 6425-1: Autobusové, trolejbusové a tramvajové zastávky. Zhotovitel současně zajistí pro předmět veřejné zakázky nebo jeho část průkaz způsobilosti. Každé technické zařízení (trakční vedení, měnírna) musí mít před spuštěním platný průkaz o technické bezpečnosti. Předmětem veřejné zakázky je závazek dodavatele provést pro zadavatele část 1 nebo část 2 veřejné zakázky, což dále zahrnuje následující plnění: a) vypracování projektové dokumentace pro provedení stavby (DPS), b) projednání projektové dokumentace se zadavatelem/objednatelem, odsouhlasení technických a užitných standardů navržených technologických prvků a zařízení, c) realizace stavebních prací podle objednatelem odsouhlasené projektové dokumentace a dodávku technologií, d) zprovoznění doložené revizními zprávami, souhlasy a platnými doklady umožňujících provoz každé části veřejné zakázky, e) potvrzující, že instalovaná technologická zařízení jsou schopna bezpečného provozu, f) předání dokumentace skutečného provedení stavby a předání dodavatelské dokumentace.
Interne Kennung: TROLEJOVÉ TRATĚ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
Los: LOT-0002
Titel: 2. část „Výstavba měníren a stanic s akumulací“
Beschreibung: Předmětem plnění sektorové nadlimitní veřejné zakázky na stavební práce je „VÝSTAVBA NOVÝCH TROLEJOVÝCH TRATÍ VE ZLÍNĚ A OTROKOVICÍCH A VÝSTAVBA MĚNÍREN A STANIC S AKUMULACÍ ELEKTRICKÉ ENERGIE PRO POTŘEBY MHD, ZLÍN“. 2. část „Výstavba měníren a stanic s akumulací“. Veřejná zakázka je zadávána metodou Design & Build, při níž je odpovědnost za zpracování prováděcí projektové dokumentace přenesena zcela na zhotovitele. Zadavatel v rámci této metody stanoví věcné požadavky na výkon a funkci projektu. Předmětem veřejné zakázky je uzavření smlouvy o dílo na provedení projekční a inženýrské činnosti, dodávky technologie a stavebních prací spočívajících v realizaci obou částí veřejné zakázky. Zhotovitel se bude při realizaci předmětu veřejné části řídit zákonem o dráhách č. 266/1994 Sb. a postupovat v souladu s dalšími zákony a s platnými technickými normami uvedenými v technické specifikaci, kterými jsou zejména ČSN 34 1500: Předpisy pro elektrická trakční zařízení; ČSN EN 50119: Pevná trakční zařízení – Elektrická trakční trolejová vedení či ČSN 73 6425-1: Autobusové, trolejbusové a tramvajové zastávky. Zhotovitel současně zajistí pro předmět veřejné zakázky nebo jeho část průkaz způsobilosti. Každé technické zařízení (trakční vedení, měnírna) musí mít před spuštěním platný průkaz o technické bezpečnosti. Předmětem veřejné zakázky je závazek dodavatele provést pro zadavatele část 1 nebo část 2 veřejné zakázky, což dále zahrnuje následující plnění: a) vypracování projektové dokumentace pro provedení stavby (DPS), b) projednání projektové dokumentace se zadavatelem/objednatelem, odsouhlasení technických a užitných standardů navržených technologických prvků a zařízení, c) realizace stavebních prací podle objednatelem odsouhlasené projektové dokumentace a dodávku technologií, d) zprovoznění doložené revizními zprávami, souhlasy a platnými doklady umožňujících provoz každé části veřejné zakázky, e) potvrzující, že instalovaná technologická zařízení jsou schopna bezpečného provozu, f) předání dokumentace skutečného provedení stavby a předání dodavatelské dokumentace.
Interne Kennung: MĚNÍRNY
Haupteinstufung (cpv): 45232221 Umspann-Unterstation