271391-2026 - Wettbewerb
Polen – Punktions- und Blutentnahmeausrüstung – ZP/CZD/025/26 DOSTAWA – ZAMKNIĘTE SYSTEMY BEZIGŁOWE – 6 pakietów
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZP/CZD/025/26 DOSTAWA – ZAMKNIĘTE SYSTEMY BEZIGŁOWE – 6 pakietów
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa zamkniętych systemów bezigłowych – 6 pakietów na zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy w ilościach wynikających z bieżących potrzeb i w terminach wynikających z zawartej umowy. Krótki opis, szczegóły w sekcjach dot. części. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na pakiety, wówczas wykonawca może złożyć ofertę na wybrany pakiet lub wszystkie pakiety wymienione w Załączniku nr 1 do SWZ (OPZ).
Interne KennungZP/CZD/025/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141300 Punktions- und Blutentnahmeausrüstung
5. Los
LosLOT-0001
TitelPAKIET 1- Kranik trójdrożny bez przedłużki zakończony jednym zamkniętym systemem bezigłowym
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa kranika trójdrożnego bez przedłużki zakończonego jednym zamkniętym systemem bezigłowym Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w zał. nr 1, 2, 5 do SWZ. Zamawiający wymaga przedstawienia przedmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie, że oferowane dostawy spełniają określone wymagania: Pakiet nr 1 katalog / folder ze zdjęciem / ulotka / instrukcja obsługi i próbka w ilości 1szt. na potwierdzenie zgodności z punktem 1-13 OPZ. Zamawiający wymaga, aby składane przedmiotowe środki dowodowe były dokładnie opisane (np. zaznaczone miejsce znacznikiem lub kolorem) wskazując potwierdzenie spełnienia wymagań swz, by ułatwić Zamawiającemu szybką identyfikację.
Interne KennungPAKIET 1 - Kranik trójdrożny bez przedłużki zakończony jednym zamkniętym systemem bezigłowym
LosLOT-0002
TitelPAKIET 2 - Kranik trójdrożny bez przedłużki zakończony zamkniętymi systemami bezigłowymi
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa kranika trójdrożnego bez przedłużki zakończonego zamkniętymi systemami bezigłowymi Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w zał. nr 1, 2, 5 do SWZ. Zamawiający wymaga przedstawienia przedmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie, że oferowane dostawy spełniają określone wymagania: Pakiet nr 2 katalog / folder ze zdjęciem / ulotka / instrukcja obsługi i próbka w ilości 1szt. na potwierdzenie zgodności z punktem 1-12 OPZ. Zamawiający wymaga, aby składane przedmiotowe środki dowodowe były dokładnie opisane (np. zaznaczone miejsce znacznikiem lub kolorem) wskazując potwierdzenie spełnienia wymagań swz, by ułatwić Zamawiającemu szybką identyfikację.
Interne KennungPAKIET 2 - Kranik trójdrożny bez przedłużki zakończony zamkniętymi systemami bezigłowymi
LosLOT-0003
TitelPAKIET 3 - Kranik trójdrożny z jednym wejściem zakończonym systemem bezigłowym
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa kranika trójdrożnego z jednym wejściem zakończonym systemem bezigłowym Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w zał. nr 1, 2, 5 do SWZ. Zamawiający wymaga przedstawienia przedmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie, że oferowane dostawy spełniają określone wymagania: Pakiet nr 3 • Poz. 1 katalog / folder ze zdjęciem / ulotka / instrukcja obsługi i próbka w ilości 1szt. na potwierdzenie zgodności z punktem 1-10 OPZ • Poz. 2 katalog / folder ze zdjęciem / ulotka / instrukcja obsługi i próbka w ilości 1szt. na potwierdzenie zgodności z punktem 1-10 OPZ • Poz. 3 katalog / folder ze zdjęciem / ulotka / instrukcja obsługi i próbka w ilości 1szt. na potwierdzenie zgodności z punktem 1-10 OPZ Zamawiający wymaga, aby składane przedmiotowe środki dowodowe były dokładnie opisane (np. zaznaczone miejsce znacznikiem lub kolorem) wskazując potwierdzenie spełnienia wymagań swz, by ułatwić Zamawiającemu szybką identyfikację.
Interne KennungPAKIET 3 - Kranik trójdrożny z jednym wejściem zakończonym systemem bezigłowym
LosLOT-0004
TitelPAKIET 4 - Kranik trójdrożny z przedłużką, wszystkie wyjścia zakończone zamkniętym systemem bezigłowym
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa kranika trójdrożnego z przedłużką, wszystkie wyjścia zakończone zamkniętym systemem bezigłowym Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w zał. nr 1, 2, 5 do SWZ. Zamawiający wymaga przedstawienia przedmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie, że oferowane dostawy spełniają określone wymagania: Pakiet nr 4 katalog / folder ze zdjęciem / ulotka / instrukcja obsługi i próbka w ilości 1szt. na potwierdzenie zgodności z punktem 1-10 OPZ Zamawiający wymaga, aby składane przedmiotowe środki dowodowe były dokładnie opisane (np. zaznaczone miejsce znacznikiem lub kolorem) wskazując potwierdzenie spełnienia wymagań swz, by ułatwić Zamawiającemu szybką identyfikację.
Interne KennungPAKIET 4 - Kranik trójdrożny z przedłużką, wszystkie wyjścia zakończone zamkniętym systemem bezigłowym
LosLOT-0005
TitelPAKIET 5 - Zamknięty system bezigłowy
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa zamkniętego systemu bezigłowego Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w zał. nr 1, 2, 5 do SWZ. Zamawiający wymaga przedstawienia przedmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie, że oferowane dostawy spełniają określone wymagania: Pakiet nr 5 katalog lub folder ze zdjęciem i próbka w ilości 1szt. na potwierdzenie zgodności z punktem 1-9, 11 OPZ. Zamawiający wymaga, aby składane przedmiotowe środki dowodowe były dokładnie opisane (np. zaznaczone miejsce znacznikiem lub kolorem) wskazując potwierdzenie spełnienia wymagań swz, by ułatwić Zamawiającemu szybką identyfikację.
Interne KennungPAKIET 5 - Zamknięty system bezigłowy
LosLOT-0006
TitelPAKIET 6 - Zamknięty system bezigłowy z przedłużką
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa zamkniętego systemu bezigłowego z przedłużką. Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w zał. nr 1, 2, 5 do SWZ. Zamawiający wymaga przedstawienia przedmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie, że oferowane dostawy spełniają określone wymagania: Pakiet nr 6 • Poz. 1 - katalog / folder ze zdjęciem / ulotka / instrukcja obsługi i próbka w ilości 1szt. na potwierdzenie zgodności z punktem 1-6, 8 OPZ. • Poz. 2 - katalog / folder ze zdjęciem / ulotka / instrukcja obsługi i próbka w ilości 1szt. na potwierdzenie zgodności z punktem 1-7, 9 OPZ. • Poz. 3 - katalog / folder ze zdjęciem / ulotka / instrukcja obsługi i próbka w ilości 1szt. na potwierdzenie zgodności z punktem 1-6, 8 OPZ. • Poz. 4 - katalog / folder ze zdjęciem / ulotka / instrukcja obsługi i próbka w ilości 1szt. na potwierdzenie zgodności z punktem 1-7, 9 OPZ. • Poz. 5 - katalog / folder ze zdjęciem / ulotka / instrukcja obsługi i próbka w ilości 1szt. na potwierdzenie zgodności z punktem 1-7, 9 OPZ. • Poz. 6 - katalog / folder ze zdjęciem / ulotka / instrukcja obsługi i próbka w ilości 1szt. na potwierdzenie zgodności z punktem 1-9, 11 OPZ. • Poz. 7 - katalog / folder ze zdjęciem / ulotka / instrukcja obsługi i próbka w ilości 1szt. na potwierdzenie zgodności z punktem 1-9, 11 OPZ. • Poz. 8 - katalog / folder ze zdjęciem / ulotka / instrukcja obsługi i próbka w ilości 1szt. na potwierdzenie zgodności z punktem 1-10, 12 OPZ. • Poz. 9 - katalog / folder ze zdjęciem / ulotka / instrukcja obsługi i próbka w ilości 1szt. na potwierdzenie zgodności z punktem 1-8, 10 OPZ Zamawiający wymaga, aby składane przedmiotowe środki dowodowe były dokładnie opisane (np. zaznaczone miejsce znacznikiem lub kolorem) wskazując potwierdzenie spełnienia wymagań swz, by ułatwić Zamawiającemu szybką identyfikację.
Interne KennungPAKIET 6 - Zamknięty system bezigłowy z przedłużką