See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie vooraf inzake Rx. Mission
Beschreibung: De gemeente Heerde, namens de H2O-gemeenten (Hattem, Heerde en Oldebroek), hierna te noemen opdrachtgever, maakt sinds de inwerkingtreding van de Omgevingswet gebruik van de applicaties Rx.Mission, Rx.Base en STTR Builder van Visma Roxit. Deze applicaties zijn essentieel voor de uitvoering van vergunningverlening, toezicht en handhaving (VTH), het opstellen van omgevingsplannen en daaraan verbonden wettelijke verplichtingen onder de Omgevingswet. Om deze reden wordt gekozen voor een procedure van vrijwillige transparantie voor de verlenging en uitbreiding van de licenties zonder een openbare aanbesteding. Dit document beschrijft de motivatie voor deze keuze. Rx Mission, RX base en STTR Builder
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1. inzake RX.Mission
Beschreibung: Applicaties Rx.Mission, Rx.Base en STTR Builder.
Interne Kennung: 1