See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi utrzymania czystości w obiektach Sądu Rejonowego Poznań - Stare Miasto w Poznaniu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi utrzymania czystości w obiektach Sądu Rejonowego Poznań – Stare Miasto w Poznaniu, w następujących lokalizacjach w Poznaniu: a) ul. Dożynkowa 9H – o powierzchni biurowej 873,03 m2 (od 11.04.2026 r. do 31.12. 2026 r.) b) ul. Trójpole 21 – o pow. biurowej 2.333,28 m2 (od 01.10.2026 r. do 10.04. 2027 r.) c) ul. 27 Grudnia 15 – o powierzchni biurowej 188,50 m2 d) ul. Młyńska 1a – o powierzchni biurowej 8.735,76 m2 e) ul. Młyńska 16 – o powierzchni biurowej 1.622,10 m2 f) ul. Młyńska 1a - o powierzchni archiwum wraz z powierzchnią komunikacji 2.167,00 m2 g) ul. Jeleniogórska 18A – o powierzchni archiwum 1.296,00 m2 h) ul. Rabczańska 1 – o powierzchni archiwum 466,00 m2 i) ul. Trójpole 21 – o pow. archiwum wraz z powierzchnią komunikacji 248,13 m2 (od 01.10.2026 r. do 10.04. 2027 r.) Łączna powierzchnia pomieszczeń wewnętrznych: 17.929,80 m2 Dodatkowo, przewiduje się możliwość udzielenia zamówienia na usługi podobne, w zakresie i o wartości maksymalnie 30% zamówienia podstawowego, w trybie z wolnej (art. 214 ust. 1 pkt. 7 Ustawy Pzp).
Interne Kennung: OG.261.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający, w oparciu o uprawnienie wynikające z art. 138 ust. 4 Ustawy Pzp, wyznacza termin składania ofert o 5 dni krótszy niż wskazano w art. 138 ust. 1 Ustawy Pzp w związku z faktem, iż składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sprzątanie obiektów Sądu Rejonowego Poznań - Stare Miasto w Poznaniu