271447-2025 - Wettbewerb
Polen – Dieselkraftstoff – Sukcesywne zakupy paliw płynnych, w tym benzyny bezołowiowej 95, oleju napędowego, skroplonego gazu ropopochodnego (LPG), za pomocą kart paliwowych uprawniających do bezgotówkowego tankowania pojazdów samochodowych przez 24 godziny na dobę na stacjach paliw Wykonawcy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywne zakupy paliw płynnych, w tym benzyny bezołowiowej 95, oleju napędowego, skroplonego gazu ropopochodnego (LPG), za pomocą kart paliwowych uprawniających do bezgotówkowego tankowania pojazdów samochodowych przez 24 godziny na dobę na stacjach paliw Wykonawcy
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są: - dla Części I - Sukcesywne zakupy paliw płynnych w tym, benzyny bezołowiowej 95, oleju napędowego, skroplonego gazu ropopochodnego (LPG) za pomocą kart paliwowych uprawniających do bezgotówkowego tankowania pojazdów Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Poznaniu przez 24 godziny na dobę, na stacjach paliw Wykonawcy. - dla Części II - Sukcesywne zakupy paliw płynnych - oleju napędowego za pomocą kart paliwowych uprawniających do bezgotówkowego tankowania pojazdów Ginekologiczno – Położniczego Szpitala Klinicznego im. Heliodora Święcickiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu przez 24 godziny na dobę, na stacjach paliw Wykonawcy oraz zakup uszlachetniacza do paliwa Diesla – roztworu wodnego mocznika 32,5% o nazwie handlowej AdBlue. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ i w załącznikach do OPZ oraz w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 3 do SWZ.
Interne KennungDZP.PN.6.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134200 Dieselkraftstoff
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09134220 Dieselkraftstoff (EN 590), 09134100 Dieselöl, 09132000 Benzin, 09132100 Bleifreies Benzin, 09133000 Verflüssigtes Petroleumgas (LPG), 24957000 Chemische Additive, 24950000 Chemische Sonderpräparate
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są: - dla Części I - Sukcesywne zakupy paliw płynnych w tym, benzyny bezołowiowej 95, oleju napędowego, skroplonego gazu ropopochodnego (LPG) za pomocą kart paliwowych uprawniających do bezgotówkowego tankowania pojazdów Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Poznaniu przez 24 godziny na dobę, na stacjach paliw Wykonawcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ i w załącznikach do OPZ oraz w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 3 do SWZ.
Interne KennungDZP.PN.6.2025 Część I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09134220 Dieselkraftstoff (EN 590), 09134100 Dieselöl, 09132000 Benzin, 09132100 Bleifreies Benzin, 09133000 Verflüssigtes Petroleumgas (LPG)
LosLOT-0002
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są: - dla Części II - Sukcesywne zakupy paliw płynnych - oleju napędowego za pomocą kart paliwowych uprawniających do bezgotówkowego tankowania pojazdów Ginekologiczno – Położniczego Szpitala Klinicznego im. Heliodora Święcickiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu przez 24 godziny na dobę, na stacjach paliw Wykonawcy oraz zakup uszlachetniacza do paliwa Diesla – roztworu wodnego mocznika 32,5% o nazwie handlowej AdBlue. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ i w załącznikach do OPZ oraz w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 3 do SWZ.
Interne KennungDZP.PN.6.2025 Część II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09134220 Dieselkraftstoff (EN 590), 09134100 Dieselöl, 24957000 Chemische Additive, 24950000 Chemische Sonderpräparate