See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa środków do dezynfekcji
Beschreibung: Dostawa środków do dezynfekcji w 17 częściach
Interne Kennung: 225/2026/PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 z 17
Beschreibung: Mycie, dezynfekcja i pielęgnacja rąk
Interne Kennung: 1.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33741300 Handdesinfektionsmittel
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 z 17
Beschreibung: Dezynfekcja skóry pacjenta przed wkłuciami
Interne Kennung: 2.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24455000 Desinfektionsmittel
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 z 17
Beschreibung: Dezynfekcja skóry pacjenta przed wkłuciami, punkcjami i zabiegami chirurgicznymi
Interne Kennung: 3.
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 z 17
Beschreibung: Dezynfekcja powierzchni w wybranych obszarach szpitala
Interne Kennung: 4.
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 z 17
Beschreibung: Dezynfekcja powierzchni
Interne Kennung: 5.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39830000 Reinigungsmittel
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 z 17
Beschreibung: Dezynfekcja powierzchni małych
Interne Kennung: 6.
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 z 17
Beschreibung: Spirytus
Interne Kennung: 7.
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 z 17
Beschreibung: Mycie i dezynfekcja instrumentarium medycznego
Interne Kennung: 8.
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 z 17
Beschreibung: Mycie i dezynfekcja manualna endoskopów elastycznych
Interne Kennung: 9.
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 z 17
Beschreibung: Preparaty do automatycznego procesu mycia i dezynfekcji instrumentarium medycznego oraz endoskopowego
Interne Kennung: 10.
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 z 17
Beschreibung: Preparaty do automatycznego procesu mycia i dezynfekcji endoskopów
Interne Kennung: 11.
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 z 17
Beschreibung: Pielęgnacja ran i owrzodzeń
Interne Kennung: 12.
Los: LOT-0013
Titel: Część 13 z 17
Beschreibung: Dezynfekcja ran i błon śluzowych, oczyszczanie i pielęgnacja skóry
Interne Kennung: 13.
Los: LOT-0014
Titel: Część 14 z 17
Interne Kennung: 14.
Los: LOT-0015
Titel: Część 15 z 17
Interne Kennung: 15.
Los: LOT-0016
Titel: Część 16 z 17
Beschreibung: Preparaty do myjni dezynfekatorów
Interne Kennung: 16.
Los: LOT-0017
Titel: Część 17 z 17
Interne Kennung: 17.