See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Werving- en selectiediensten
Beschreibung: De inhoud van de Opdracht betreft het werven en selecteren van kandidaten voor het invullen van vacatures voor een vast dienstverband, waarbij de Opdrachtgever er niet in is geslaagd om deze zelf in te vullen met een interne of externe kandidaat. Het gaat vooral om functies vanaf de door de WDODelta gehanteerde inschaling schaal 9 op HBO niveau en zwaarder in diverse vakgebieden.
Interne Kennung: 6634d66d3f54da6c8fe6b6f4
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79600000 Personaleinstellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79610000 Stellenvermittlung, 79635000 Bewertung von Stellenbewerbern vor der Einstellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Managementfuncties
Beschreibung: Dit perceel betreft het werven en selecteren van managementfuncties. Denk hierbij aan een functies zoals bijvoorbeeld een teamleider, afdelingshoofd of directielid.
Interne Kennung: Z/24/060704-254047-0
Los: LOT-0002
Titel: Staffuncties
Beschreibung: Dit perceel betreft het werven en selecteren van staffuncties. Denk hierbij aan functies zoals bijvoorbeeld adviseurs of projectleiders.Denk hierbij aan functies zoals bijvoorbeeld adviseurs of projectleiders.
Interne Kennung: Z/24/060704-254047-1
Los: LOT-0003
Titel: Specialistische functies
Beschreibung: Dit perceel betreft het werven en selecteren van specialistische functies voorkomend bij waterschappen of vergelijkbare organisaties. Denk hierbij aan functies zoals bijvoorbeeld IPM-rollen of civiel technisch specialisten.
Interne Kennung: Z/24/060704-254047-2