2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vernieuwing Telefonie-omgeving
Beschreibung: De Opdracht betreft het ontwerp, de implementatie en support van een nieuwe telefonie-omgeving op basis van Microsoft Teams Phone System, waarbij het Contact Center integraal onderdeel van deze omgeving uitmaakt en telefonie incl. Contact Center overal en altijd bruikbaar wordt. -
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72400000 Internetdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 1 perceel
Beschreibung: zie omschrijving in de bijgevoegde aanbesteding leidraad. -
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opdrachtgever is voornemens met één (1) Opdrachtnemer een Overeenkomst af te sluiten met betrekking tot het vernieuwen van de Telefonie-omgeving voor een initiële periode van vier (4) jaar met de optie op verlenging met drie (3) maal een periode van één (1) jaar, met betrekking tot de te leveren Diensten zoals gespecificeerd in hoofdstuk 3 van deze Aanbestedingsleidraad en het daarbij behorend Programma van Eisen (Bijlage 4).