See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky drogistického a úklidového zboží
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou postupné dodávky drogistického a úklidového zboží.
Vorherige Bekanntmachung: 14536-2022
Interne Kennung: 0227008630
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39830000 Reinigungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zásobníky a náplně
Beschreibung: Postupné dodávky drogistického a úklidového zboží.
Interne Kennung: A
Haupteinstufung (cpv): 42968200 Spender im Sanitärbereich
Los: LOT-0002
Titel: Dezinfekční a čistící prostředky, drobná úklidová technika, papírové produkty, pytle a sáčky
Interne Kennung: B