27156-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Zakup i dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego na potrzeby AOS
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego na potrzeby AOS
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego do Poradni Kardiologicznej, Chirurgii Ogólnej, Chirurgii Onkologicznej, Chirurgii Naczyniowej, Okulistycznej w ramach dostępności i jakości ambulatoryjnej opieki specjalistycznej realizowanej przez SP ZOZ w Hajnówce. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę, montaż, uruchomienie oraz oddanie do użytku sprzętu i wyposażenia w stanie pełnej sprawności technicznej i użytkowej oraz przeszkolenie personelu Zamawiającego. 3. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Zamówienie jest podzielone na 10 pakietów (części). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy, będący integralną częścią niniejszej SWZ.
Interne Kennung: 2025/PN/AOS/29
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: 1. Aparat USG ECHO z integracją z systemem informatycznym szpitala HIS - 1 szt. 2. Aparat do pomiaru przepływu w naczyniach – 1szt
Interne Kennung: LOT -0001
Haupteinstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 2
Beschreibung: 1. Rejestrator ciśnieniowy z oprogramowaniem i akcesoriami- 2 szt. 2. Rejestrator holterowski 12 kanałowy z akcesoriami- 2 szt. 3. Zestaw do testów prób wysiłkowych ( system sterujący próbą wysiłkową z bezprzewodowym modułem pacjenta, bieżnia, cykloergometr, stacja robocza z wyposażeniem, stolik mobilny pod komputer oraz oprogramowaniem i integracją z systemem HIS) - 1 szt.
Interne Kennung: LOT -0002
Haupteinstufung (cpv): 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 3
Beschreibung: Zestaw video rektoskop – anoskop z wyposażeniem i z możliwością integracji z informatycznym systemem szpitala HIS – 1szt
Interne Kennung: LOT -0003
Haupteinstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 4
Beschreibung: Videodermatoskop z programem automatycznej oceny znamion z możliwością integracji z informatycznym system szpitala HIS – 1szt
Interne Kennung: LOT -0004
Haupteinstufung (cpv): 33166000 Dermatologieausrüstung
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 5
Beschreibung: Aparat do elektrochirurgii – 1szt
Interne Kennung: LOT -0005
Haupteinstufung (cpv): 33161000 Elektrochirurgieanlage
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 6
Beschreibung: Aparat do kriochirurgii – 1szt
Interne Kennung: LOT -0006
Haupteinstufung (cpv): 33165000 Ausrüstung für Kryochirurgie und Kryotherapie
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 7
Beschreibung: Laser CO2 z funkcją frakcji + ewakuator dymu – 1szt
Interne Kennung: LOT -0007
Haupteinstufung (cpv): 33128000 Medizinischer Laser mit Ausnahme von Chirurgie-Lasern
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 8
Beschreibung: Aparat USG z kolorowym Dopplerem z możliwością integracji z systemem informatycznym szpitala – 1szt
Interne Kennung: LOT -0008
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 9
Beschreibung: 1. Autorefraktometr z keratometrem, tonometrem bezkontaktowym i pachymetrem bezkontaktowym – 1szt 2. Tomograf optyczny OCT 3D – 1szt 3. Lampa szczelinowa – 1szt
Interne Kennung: LOT -0009
Haupteinstufung (cpv): 33122000 Ophtalmologische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33115000 Ausrüstung für Tomografie
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 10
Beschreibung: 1. Kozetka z podnośnikiem – 1szt 2. Kozetka lekarska – 6szt 3. Stolik zabiegowy – 6szt 4. Parawan – 6szt 5. Stół zabiegowy – 1szt
Interne Kennung: LOT -00010
Haupteinstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33196000 Medizinische Hilfsmittel