2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanbesteding Brandweervaartuigen
Beschreibung: VRLN wil één leveringsopdracht verstrekken aan één leverancier voor de aanschaf van maximaal 9 vaartuigen (plus één optioneel) voor Veiligheidsregio Limburg-Noord (VRLN). Deze aanbesteding richt zich op professionele aanbieders met kennis van dergelijke voertuigen en de toepassing ervan in het brandweerwerk, met beschikking over de daarvoor benodigde productiefaciliteit. Deze markt is beperkt maar professioneel. Mede hierom worden zaken als geldende wet- en regelgeving, normering en toepassing/gebruik algemeen bekend verwacht. 9 vaartuigen inclusief boottrailer.
Interne Kennung: VRLN-2025-BRW-JR-016
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34513650 Feuerlöschboote
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: VRLN wil één leveringsopdracht verstrekken aan één leverancier voor de aanschaf van maximaal 9 vaartuigen voor Veiligheidsregio Limburg-Noord (VRLN). Deze aanbesteding richt zich op professionele aanbieders met kennis van dergelijke voertuigen en de toepassing ervan in het brandweerwerk, met beschikking over de daarvoor benodigde productiefaciliteit. Deze markt is beperkt maar professioneel. Mede hierom worden zaken als geldende wet- en regelgeving, normering en toepassing/gebruik algemeen bekend verwacht. 9 vaartuigen inclusief boottrailer.
Interne Kennung: 1