271568-2026 - Ergebnis
Polen – Arzneimittel – Dostawa produktów farmaceutycznych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów farmaceutycznych w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do IDW - Formularz asortymentowo - ilościowy 2. Oferowany przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania Zamawiającego wymienione w Formularzu asortymentowo-ilościowym, być fabrycznie nowy i gotowy do użytkowania zgodnie z przeznaczeniem bez dokonywania dodatkowych zakupów. 3. Wszystkie zaoferowane produkty muszą być dopuszczone do obrotu i używania na terytorium RP zgodnie z polskim prawem oraz prawem Unii Europejskiej. 4. Zamawiający dopuszcza składanie ofert na poszczególne części zamówienia. Niniejsze zamówienie składa się z 64 części (pakietów). Ofertę można złożyć w odniesieniu do jednej lub więcej części. 5. W częściach 1- 59 Zamawiający wymaga zaoferowania produktów leczniczych dopuszczonych do obrotu w Polsce w rozumieniu ustawy Prawo farmaceutyczne z dnia 6 września 2001 roku. Wyjątek stanowią: pozycja 23 części 4 oraz pozycja 27 części 5, dla których Zamawiający dopuszcza zaoferowanie produktów o innym statusie niż produkt leczniczy, jeżeli spełniają one pozostałe wymagania zawarte w SWZ. 6. Zamawiający dopuszcza zaoferowanie w postaciach doustnych równoważników farmaceutycznych w formie tabletek, drażetek bądź kapsułek o takim samym schemacie uwalniania leku. 7. W przypadku, jeżeli żądany przez Zamawiającego preparat farmaceutyczny nie jest już produkowany lub jest tymczasowy brak produkcji, a nie ma innego preparatu równoważnego, Zamawiający dopuszcza podanie ostatniej ceny sprzedaży. Informację o braku dostępności produktu należy umieścić w uwagach pod tabelą w Formularzu asortymentowo – cenowym wraz z podaniem pozycji, której dotyczy. 8. Zamawiający wymaga dostawy produktów o terminach ważności nie krótszych niż 12 miesięcy, liczonych od daty dostawy. W wyjątkowych sytuacjach Zamawiający dopuszcza dostawę produktów z krótszym terminem ważności po wcześniejszym uzyskaniu pisemnej zgody od Zamawiającego.
Vorherige Bekanntmachung51354-2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0007
Titelcz. 7 Dostawa produktów farmaceutycznych
Interne Kennungcz.7
LosLOT-0008
Titelcz. 8 Dostawa produktów farmaceutycznych
Interne Kennungcz.8
LosLOT-0009
Titelcz.. 9 Dostawa produktów farmaceutycznych
Interne Kennungcz.9
LosLOT-0010
Titelcz. 10 Dostawa produktów farmaceutycznych
Interne Kennungcz.10
LosLOT-0011
Titelcz. 11 Dostawa produktów farmaceutycznych
Interne Kennungcz.11
LosLOT-0012
Titelcz. 12 Dostawa produktów farmaceutycznych
Interne Kennungcz.12
LosLOT-0013
Titelcz. 13 Dostawa produktów farmaceutycznych
Interne Kennungcz.13
LosLOT-0014
Titelcz. 14 Dostawa produktów farmaceutycznych
Interne Kennungcz.14
LosLOT-0015
Titelcz. 15 Dostawa produktów farmaceutycznych
Interne Kennungcz.15
LosLOT-0016
Titelcz. 16 Dostawa produktów farmaceutycznych
Interne Kennungcz.16
LosLOT-0017
Titelcz. 17 Dostawa produktów farmaceutycznych
Interne Kennungcz.17
LosLOT-0018
Titelcz. 18 Dostawa produktów farmaceutycznych
Interne Kennungcz.18
LosLOT-0019
Titelcz. 19 Dostawa produktów farmaceutycznych
Interne Kennungcz.19
LosLOT-0020
Titelcz. 20 Dostawa produktów farmaceutycznych
Interne Kennungcz.20