See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: UK 1. LF - Dynamický nákupní systém na dodávky chemikálií a kitů - Smlouvy uzavřené v 1. čtvrtletí 2025
Beschreibung: Konkrétním předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v zavedeném DNS jsou dodávky chemikálií a kitů. Dodávky chemikálií a kitů jsou financovány ze zdrojů Evropské unie.
Vorherige Bekanntmachung: 262593-2023
Interne Kennung: UK1LF/232084/2023
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24000000 Chemische Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Výzva 10/2025
Beschreibung: Dodávky chemikálií
Interne Kennung: UK1LF/32127/2025
Los: LOT-0003
Titel: Výzva 4, 20, 31/2025
Beschreibung: Dodávky chemikálií a kitů
Interne Kennung: UK1LF/20577/2025,UK1LF/58411/2025,UK1LF/73875/2025
Los: LOT-0008
Titel: Výzva 24/2025
Beschreibung: Dodávka chemikálií
Interne Kennung: UK1LF/69640/2025
Los: LOT-0007
Titel: Výzva 23/2025
Interne Kennung: UK1LF/69504/2025
Los: LOT-0010
Titel: Výzva 27/2025
Interne Kennung: UK1LF/70143/2025
Los: LOT-0005
Titel: Výzva 9/2025
Interne Kennung: UK1LF/32066/2025
Los: LOT-0004
Titel: Výzva 7/2025
Beschreibung: Dodávky kitů
Interne Kennung: UK1LF/31969/2025
Los: LOT-0009
Titel: Výzva 25, 33, 36/2025
Interne Kennung: UK1LF/69857/2025,UK1LF/73879/2025,UK1LF/73885/2025
Los: LOT-0001
Titel: Výzva 1, 2, 35/2025
Beschreibung: Konkrétním předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v zavedeném DNS jsou dodávky chemikálií a kitů, které jsou financovány ze zdrojů Evropské unie.
Interne Kennung: UK1LF/20399/2025,UK1LF/20547/2025,UK1LF/73884/2025
Los: LOT-0002
Titel: Výzva 3, 21, 22, 32/2025
Interne Kennung: UK1LF/20565/2025,UK1LF/58614/2025,UK1LF/58442/2025,UK1LF/73877/2025
Los: LOT-0011
Titel: Výzva 28/2025
Interne Kennung: UK1LF/70146/2025
Los: LOT-0013
Titel: Výzva 30/2025
Interne Kennung: UK1LF/73874/2025
Los: LOT-0012
Titel: Výzva 29/2025
Interne Kennung: UK1LF/78341/2025