2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Accountantsdiensten
Beschreibung: Het doel is om een overeenkomst/ relatie aan te gaan met een voor deze opdracht geschikte accountant die tevens aan de hand van de jaarrekening als adviseur moet optreden. betreft een initiële opdracht van 4 jaar met 2 verlengingen van 3 jaar. In totaal incl, verlengingen betreft de overeenkomst 10 jaar.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 2 fases 1e fase = schriftelijke beoordeling 2e fase= presentatie over eigen Organisatie , Inschrijving. en vragen vanuit het beoordelingsteam. Alleen de drie (3) beste uit de 1e fase komen in aanmerking voor de 2e fase.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79210000 Rechnungslegung und -prüfung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: EA Accountantdiensten
Beschreibung: Betreft het leveren van accountantsdiensten voor de volgende onderdelen - (eenvoudige) Jaarrekening - Controle subsidies (indien nodig) - Natuurlijke adviesfunctie Betreft een OvK Beschrijving: voor diensten van een initiële duur van 4 jaar. Met een mogelijke verlenging van 2x 3 jaar. In totaal 10 jaar. De wachtkamerovereenkomst betreft 4 jaar, indien gelicht voor de resterende periode van de oorspronkelijke ovk.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging na de initiële duur van 4 jaar is mogelijk met 2 x 3 jaar. In totaal incl. verlengingen betreft de overeenkomst 10 jaar.
271627-2025 - Mededinging
Nederland – Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten – EA Accountantsdiensten
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: EA Accountantsdiensten
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79200000 Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79210000 Boekhoudkundige en auditdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: EA Accountantdiensten
Interne identificatiecode: 1
Opties: