See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Přístrojové vybavení pro Hamzovu léčebnu k rozvoji rehabilitační péče - oddíl 10 pomůcky 02
Beschreibung: předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka následujících přístrojů (zdravotnického prostředku definovaného zadavatelem): část 1 VZ - Vojtův stůl část 2 VZ - Vyšetřovací lehátko elektrické část 3 VZ - Mechanický invalidní vozík včetně antidekubitní podložky část 4 VZ - Hydraulické chodítko část 5 VZ - Mobilní pacientský zvedák část 6 VZ - Aktivní antidekubitní matrace Bližší specifikace je uvedena v rámci zadávací dokumentace a jednotlivých přílohách.
Interne Kennung: 2026/369/HL/1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33155000 Ausrüstung für Physiotherapie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33158000 Elektrische, elektromagnetische und mechanische Behandlung, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33192150 Therapie-Betten, 33192210 Untersuchungstische
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Aktivní antidekubitní matrace
Beschreibung: Aktivní antidekubitní matrace Bližší specifikace je uvedena v rámci zadávací dokumentace a jednotlivých přílohách.
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0001
Titel: Vojtův stůl
Beschreibung: Vojtův stůl Bližší specifikace je uvedena v rámci zadávací dokumentace a jednotlivých přílohách.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Vyšetřovací lehátko elektrické
Beschreibung: Vyšetřovací lehátko elektrické Bližší specifikace je uvedena v rámci zadávací dokumentace a jednotlivých přílohách.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Mechanický invalidní vozík včetně antidekubitní podložky
Beschreibung: Mechanický invalidní vozík včetně antidekubitní podložky Bližší specifikace je uvedena v rámci zadávací dokumentace a jednotlivých přílohách.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Hydraulické chodítko
Beschreibung: Hydraulické chodítko Bližší specifikace je uvedena v rámci zadávací dokumentace a jednotlivých přílohách.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Mobilní pacientský zvedák
Beschreibung: Mobilní pacientský zvedák Bližší specifikace je uvedena v rámci zadávací dokumentace a jednotlivých přílohách.
Interne Kennung: 5