2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka materiálu pro síťovou infrastrukturu
Beschreibung: Předmětem plnění je dodávka materiálů pro síťovou infrastrukturu a upravuje podmínky týkající se zadávání jednotlivých dílčích zakázek na poskytování plnění dle rámcové kupní smlouvy, která je přílohou č. 2 těchto ZP) a jejich provádění na základě dílčích kupních smluv (objednávek). Jednotlivé objednávky budou uzavírány po dobu platnosti rámcové kupní smlouvy, přičemž je stanoveno, že samotné dílčí plnění může přesáhnout dobu, po kterou platí rámcová kupní smlouva (bude-li zadáno v souladu s rámcovou kupní smlouvou). Podrobná specifikace jednotlivých položek předmětu plnění včetně jejich detailní specifikace je uvedena v příloze č. 2 těchto ZP - seznam a kalkulace cen zboží.
Interne Kennung: 03/VZZ/ŘSP/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32424000 Netzwerkinfrastruktur
5. Los
Los: LOT-0001