271829-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte – Dodávka tonerů pro KrP Ústí nad Labem 2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka tonerů pro KrP Ústí nad Labem 2026
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka spotřebního materiálu do tiskových zařízení – tonerů, válců a pásových jednotek, jejichž přesná specifikace (vč. typu, počtu kusů či uvedení možnosti dodání, alternativy) je uvedena v Příloze č. 3 Zadávací dokumentace – Specifikace předmětu plnění. Předmětem plnění této veřejné zakázky je rovněž zajištění odběru a odvozu použitého zboží, jeho recyklace, případně ekologická likvidace (vč. vystavení potvrzení o odběru a ekologické likvidaci dle příslušné normy), a to na náklady dodavatele.
Interne Kennung179/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte
5. Los
LosLOT-0001