271840-2025 - Ergebnis
Polen – Bauarbeiten – Zabudowa, wymiana urządzeń przejazdowych na sieci PKP PLK- IZ Sosnowiec
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zabudowa, wymiana urządzeń przejazdowych na sieci PKP PLK- IZ Sosnowiec
Beschreibung: Zabudowa, wymiana urządzeń przejazdowych na sieci PKP PLK- IZ Sosnowiec w ramach projektu "Poprawa bezpieczeństwa na przejazdach kolejowych, etap III"
Vorherige Bekanntmachung: 532030-2023
Interne Kennung: 0441/IZ08GM/14099/04036/23/P
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zabudowa, wymiana urządzeń na przejazdach kolejowo-drogowych w km 88,626 i 103,221, linia kolejowa nr 139
Beschreibung: Zabudowa, wymiana urządzeń na przejazdach kolejowo-drogowych w km 88,626 i 103,221, linia kolejowa nr 139
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Los: LOT-0002
Titel: Zabudowa, wymiana urządzeń na przejeździe kolejowo-drogowym w km 2,127, linia kolejowa nr 693
Beschreibung: Zabudowa, wymiana urządzeń na przejeździe kolejowo-drogowym w km 2,127, linia kolejowa nr 693
Los: LOT-0003
Titel: Zabudowa, wymiana urządzeń na przejazdach kolejowo-drogowych w km 6,901 i 9,343, linia kolejowa nr 179
Beschreibung: Zabudowa, wymiana urządzeń na przejazdach kolejowo-drogowych w km 6,901 i 9,343, linia kolejowa nr 179