271842-2025 - Wettbewerb
Polen – Möbel – Dostawa wyposażenia niemedycznego w ramach projektu „Utworzenie Europejskiego Centrum Innowacyjnej Terapii Chorób Plamki Żółtej”. Nr postępowania: EO/TA 2722/XVI/25
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa wyposażenia niemedycznego w ramach projektu „Utworzenie Europejskiego Centrum Innowacyjnej Terapii Chorób Plamki Żółtej”. Nr postępowania: EO/TA 2722/XVI/25
BeschreibungDostawa wyposażenia niemedycznego w ramach projektu „Utworzenie Europejskiego Centrum Innowacyjnej Terapii Chorób Plamki Żółtej”.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
LosLOT-0001
Titelzadanie 1
BeschreibungChłodziarko - zamrażarka podblatowa Chłodziarka wolnostojąca Poręcz ścienna, ruchoma, wc Lada L-kształtna o wymiarach szer. 1200/3650 x głęb. 550 x wys. 760 mm. Lada U-kształtna czterostanowiskowa o wymiarach szer. 1600/5000 /1600x głęb. 600 x wys. 780 mm Lada L-kształtna z nadstawką o wymiarach szer. 2000/1400 x głęb. 600 x wys. 1200/780 mm Zestaw mebli socjalnych Zestaw mebli medycznych Zabudowa meblowa Stół kwadratowy z blatem Szafka ubraniowa / 500x600x2100 mm Regał na czyste obuwie operacyjne 1285x230x1530 mm Szafa 2D ubraniowa 580x300x1800 mm Regał na czyste obuwie operacyjne wym: 1285x230x1530 mm Szafa 600x450x2100 drzwi przesuwne Szafka stojąca 100x600x900 Zbieracz odpadów medycznych Zbieracz odpadów medycznych Szafka skrytkowa - 8 skrytek/ 800x500x2100 Szafka stojąca 400x600x900 mm Szafa na dokumenty dół zamknięty , góra otwarta 1000x450x2100 mm z nadstawką Szafa 600x450x2100 mm drzwi przesuwne
LosLOT-0002
Titelzadanie 2
BeschreibungSiedzisko podwójne Siedzisko potrójne
LosLOT-0003
Titelzadanie 3
BeschreibungChłodziarka do przechowywania leków