2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa samochodów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Część A: - dostawa 4 samochodów osobowych z napędem 4x4; Część B- dostawa 2 samochodów osobowych z napędem 4x2; Część C- dostawa 1 samochodu ciężarowego.
Interne Kennung: BIT-II.3012.13.2026.AGW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34115200 Kraftfahrzeuge für den Transport von weniger als 10 Personen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34136100 Leichtlastwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część A- Dostawa 4 samochodów osobowych z napędem 4x4
Beschreibung: Dostawa 4 samochodów osobowych z napędem 4x4
Interne Kennung: A
Los: LOT-0002
Titel: Część B -Dostawa 2 samochodów osobowych z napędem 2x4
Beschreibung: Dostawa 2 samochodów osobowych z napędem 2x4
Interne Kennung: B
Los: LOT-0003
Titel: Część C-Dostawa 1 samochodu ciężarowego
Beschreibung: Dostawa 1 samochodu ciężarowego
Interne Kennung: C
Haupteinstufung (cpv): 34136100 Leichtlastwagen