27191-2026 - Ergebnis
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Zakup komputerów stacjonarnych, przenośnych oraz monitorów
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup komputerów stacjonarnych, przenośnych oraz monitorów
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych, przenośnych oraz monitorów, zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1 do swz. Zamówienie jest podzielone na 11 części
Vorherige Bekanntmachung749592-2025
Interne KennungDZP.271.125.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensSkrócenie terminu jest uzasadnione pilną potrzebą realizacji zamówienia, jak również koniecznością terminowego rozliczenia projektów z których pochodzi dofinansowanie zamówienia
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
TitelLaptop – typ 1 ultra wydajny
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa laptopa typu 1 ultra wydajnego, zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1 do swz
Interne KennungDZP.271.125.2025.1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30237200 Computerzubehör, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 30237410 Computermäuse
Menge1 Stück
LosLOT-0002
TitelLaptop – typ 2A wydajny (KPO)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa laptopów typu 2A wydajnych, zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1 do swz
Interne KennungDZP.271.125.2025.2
Menge5 Stück
LosLOT-0003
TitelLaptop – typ 2A wydajny (Temicare 2.0.)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa laptopa typu 2A wydajnego, zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1 do swz
Interne KennungDZP.271.125.2025.3
LosLOT-0004
TitelLaptop – typ 2B wydajny
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa laptopa typu 2B wydajnego, zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1 do swz
Interne KennungDZP.271.125.2025.4
LosLOT-0005
TitelLaptop – typ 3 mobilny
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa laptopów typu 3 mobilnych, zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1 do swz
Interne KennungDZP.271.125.2025.5
Menge2 Stück
LosLOT-0006
TitelKomputer – typ 1 All-in-One (KPO)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów typ 1 All-in-One, zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1 do swz
Interne KennungDZP.271.125.2025.6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237200 Computerzubehör, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 30237410 Computermäuse
Menge10 Stück
LosLOT-0007
TitelKomputer – typ 1 All-in-One (Temicare 2.0.)
Interne KennungDZP.271.125.2025.7
LosLOT-0008
TitelKomputer – typ 2 stacja wydajna
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów typu 2 stacji wydajnych, zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1 do swz
Interne KennungDZP.271.125.2025.8
Menge8 Stück
LosLOT-0009
TitelKomputer – typ 3 stacja robocza
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów typu 3 stacji roboczych, zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1 do swz
Interne KennungDZP.271.125.2025.9
LosLOT-0010
TitelMonitor 27 cali
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa monitorów 27 cali, zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1 do swz
Interne KennungDZP.271.125.2025.10
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
LosLOT-0011
TitelLicencja oprogramowania
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa licencji oprogramowania, zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1 do swz
Interne KennungDZP.271.125.2025.11
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Menge30 Stück