See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Usługa wykonania analizy procesów szkoleniowych oraz zarządzania „wiedzą jądrową” w polskim przemyśle (tzw. Capacity Building / knowledge management) pod kątem włączenia w światowe łańcuchy dostaw sektora jądrowego”.
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest wykonanie analizy procesów szkoleniowych oraz zarządzania wiedzą jądrową (tzw. capacity building / knowledge management) w polskim przemyśle pod kątem włączenia w światowe łań-cuchy dostaw sektora jądrowego. Na potrzeby przedmiotowej analizy pojęcie „polski przemysł” rozumie się ja-ko mające siedzibę w Polsce przedsiębiorstwa realizujące prace budowlano-montażowe, inżynieryjne, dorad-cze oraz produkcyjne – inne niż dostawca głównej technologii jądrowej wedle metodologii IAEA poziomu: Tier 3,4,5 . 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ – Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia (SOPZ).
Interne Kennung: BDG.260.10.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 w związku z art. 359 ust.1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych na usługi społeczne i inne szczególne usługi (tj. Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 z późn. zm.) W niniejszym postępowaniu Zamawiający zastosuje przesłanki zawarte w art. 360 pkt 1 ust. 2 i 3 ustawy PZP.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79140000 Rechtsberatung und -auskunft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa wykonania analizy procesów szkoleniowych oraz zarządzania „wiedzą jądrową” w polskim przemyśle (tzw. Capacity Building / knowledge management) pod kątem włączenia w światowe łańcuchy dostaw sektora jądrowego
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest wykonanie analizy procesów szkoleniowych oraz zarządzania wiedzą jądrową (tzw. capacity building / knowledge management) w polskim przemyśle pod kątem włączenia w światowe łańcuchy dostaw sektora jądrowego. Na potrzeby przedmiotowej analizy pojęcie „polski przemysł” rozumie się jako mające siedzibę w Polsce przedsiębiorstwa realizujące prace budowlano-montażowe, inżynieryjne, doradcze oraz produkcyjne – inne niż dostawca głównej technologii jądrowej wedle metodologii IAEA poziomu: Tier 3,4,5 . 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ – Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia (SOPZ).