2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa ciągnika rolniczego oraz maszyn rolniczych w ramach wsparcia z KPO dla Śląskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Częstochowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dla Śląskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Częstochowie fabrycznie nowych, wyprodukowanych nie wcześniej niż w 2025 roku, wolnych od uszkodzeń oraz wad fizycznych i prawnych, a także zgodnych z normami i wymaganiami techniczno-eksploatacyjnymi obowiązującymi na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, maszyn rolniczych wyposażonych w rozwiązania rolnictwa 4.0, zwanych dalej „maszynami”, wraz z udzieleniem instruktażu z obsługi dostarczonych maszyn. m.in.: ciągnik rolniczy z zestawem nawigacji do bezprzewodowego przesyłu danych, rozsiewacz nawozów mineralnych, siewnik do kukurydzy, mechaniczny siewnik zawieszany do siewu zbóż oraz opryskiwacz rolniczy zawieszany. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym parametry techniczno-użytkowe maszyn określają Załączniki nr 1a – 1e do SWZ. Parametry techniczno-użytkowe podane przez Zamawiającego w Załącznikach nr 1a – 1e do SWZ stanowią wymagania minimalne. Nieposiadanie przez oferowaną maszynę jakiegokolwiek wymaganego parametru daje podstawy Zamawiającemu do odrzucenia oferty. Wykonawca może zaoferować maszynę posiadającą lepsze parametry, niż opisane przez Zamawiającego w danym załączniku
Interne Kennung: ŚODR/C/AG.260.3.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16700000 Traktoren
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dla Śląskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Częstochowie fabrycznie nowych, wyprodukowanych nie wcześniej niż w 2025 roku, wolnych od uszkodzeń oraz wad fizycznych i prawnych, a także zgodnych z normami i wymaganiami techniczno-eksploatacyjnymi obowiązującymi na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, maszyn rolniczych wyposażonych w rozwiązania rolnictwa 4.0, zwanych dalej „maszynami”, wraz z udzieleniem instruktażu z obsługi dostarczonych maszyn. m.in.: ciągnik rolniczy z zestawem nawigacji do bezprzewodowego przesyłu danych, rozsiewacz nawozów mineralnych, siewnik do kukurydzy, mechaniczny siewnik zawieszany do siewu zbóż oraz opryskiwacz rolniczy zawieszany. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym parametry techniczno-użytkowe maszyn określają Załączniki nr 1a – 1e do SWZ. Parametry technicznoużytkowe podane przez Zamawiającego w Załącznikach nr 1a – 1e do SWZ stanowią wymagania minimalne. Nieposiadanie przez oferowaną maszynę jakiegokolwiek wymaganego parametru daje podstawy Zamawiającemu do odrzucenia oferty. Wykonawca może zaoferować maszynę posiadającą lepsze parametry, niż opisane przez Zamawiającego w danym załączniku. Szczegółowe uzasadnienie braku podziału na części znajduje się w punkcie 4.3. SWZ.