271957-2026 - Wettbewerb
Polen – Büromöbel – Rewitalizacja dawnej pończoszarni – Faza II (aranżacja i wyposażenie wnętrz)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rewitalizacja dawnej pończoszarni – Faza II (aranżacja i wyposażenie wnętrz)
Beschreibung: Dostawa wyposażenia do nowego budynku Starostwa Powiatowego w Żyrardowie w projekcie „Rewitalizacja dawnej pończoszarni – Faza II (aranżacja i wyposażenie wnętrz)”
Interne Kennung: ZP.272.5.5.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I. Wyposażenie pomieszczeń biurowych
Beschreibung: Dostawę mebli, sprzętów i wyposażenia do pomieszczeń biurowych w nowym budynku Starostwa Powiatowego w Żyrardowie
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji: 1) Zamawiający na podstawie art. 441 Ustawy Pzp przewiduje zastosowanie prawa opcji poprzez złożenie jednostronnego, pisemnego oświadczenia zawierającego ilość poszczególnych rodzajów mebli, których dostarczenie ma nastąpić w ramach prawa opcji; 2) prawo opcji polega na zwiększeniu ilości elementów będących przedmiotem Umowy zamawianych w ramach Umowy do maksymalnie 5% wynagrodzenia Wykonawcy określonego w Umowie; 3) uprawnienie, o którym mowa w zdaniu poprzedzającym, może być wykonywane wielokrotnie, aż do osiągnięcia wysokości 5% wynagrodzenia Wykonawcy określonego w Umowie; 4) skorzystanie z prawa opcji powoduje zwiększenie maksymalnego wynagrodzenia Wykonawcy; 5) w przypadku skorzystania z prawa opcji postanowienia Umowy w zakresie OPZ, cen oraz terminów dostaw i gwarancji stosuje się odpowiednio do zwiększonego zakresu zamówienia; 6) uprawnienie do rozszerzenia przedmiotu Umowy (prawo opcji), może zostać zrealizowane najpóźniej do 10 grudnia 2026 r.; 7) z tytułu nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji nie przysługuje Wykonawcy jakiekolwiek roszczenie.
Los: LOT-0002
Titel: Część II. Wyposażenie pomieszczeń socjalnych
Beschreibung: Dostawa mebli, sprzętów i wyposażenia do pomieszczeń socjalnych w nowym budynku Starostwa Powiatowego w Żyrardowie.
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji: 1) Zamawiający na podstawie art. 441 Ustawy Pzp przewiduje zastosowanie prawa opcji poprzez złożenie jednostronnego, pisemnego oświadczenia zawierającego ilość poszczególnych rodzajów mebli, których dostarczenie ma nastąpić w ramach prawa opcji; 2) prawo opcji polega na zwiększeniu ilości elementów będących przedmiotem Umowy mebli zamawianych w ramach Umowy do maksymalnie 5% wynagrodzenia Wykonawcy określonego w Umowie;. 3) uprawnienie, o którym mowa w zdaniu poprzedzającym, może być wykonywane wielokrotnie, aż do osiągnięcia wysokości 5% wynagrodzenia Wykonawcy określonego w Umowie; 4) skorzystanie z prawa opcji powoduje zwiększenie maksymalnego wynagrodzenia Wykonawcy; 5) w przypadku skorzystania z prawa opcji postanowienia Umowy w zakresie OPZ, cen oraz terminów dostaw i gwarancji stosuje się odpowiednio do zwiększonego zakresu zamówienia; 6) uprawnienie do rozszerzenia przedmiotu Umowy (prawo opcji), może zostać zrealizowane najpóźniej do 10 grudnia 2026 r.; 7) z tytułu nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji nie przysługuje Wykonawcy jakiekolwiek roszczenie.