271978-2026 - Wettbewerb
Polen – Planungsleistungen im Bauwesen – Wykonanie dokumentacji projektowej przebudowy dostrzegalni przeciwpożarowej w leśnictwie Blachownia
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie dokumentacji projektowej przebudowy dostrzegalni przeciwpożarowej w leśnictwie Blachownia
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje opracowanie pełnej dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego pod nazwą: „Przebudowa dostrzegalni przeciwpożarowej w leśnictwie Blachownia”, zgodnie z postanowieniami Umowy, aktualną wiedzą techniczną, zasadami sztuki budowlanej oraz obowiązującymi przepisami prawa. Wykonawca zobowiązany jest do opracowania kompletnej dokumentacji oraz uzyskania między innymi: a) uzgodnień projektu budowlanego (w tym niezbędnych opinii i zgód organów) dokonanych w imieniu i na rzecz Zamawiającego, b) ostatecznej decyzji o pozwoleniu na budowę lub zaświadczenia o braku podstaw do wniesienia sprzeciwu wobec zgłoszenia robót budowlanych (lub upływu terminu na wniesienie sprzeciwu), c) Specyfikacji Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiORB), d) przedmiarów robót obejmujących niezbędny zakres prac budowlanych objętych opracowaniem, e) kosztorysu inwestorskiego, f) informacji dotyczącej Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia (BIOZ), g) pisemnego oświadczenia uprawnionego Projektanta oraz Projektanta sprawdzającego, że dokumentacja została wykonana zgodnie z umową, obowiązującymi przepisami oraz normami, a także że zostaje wydana w stanie kompletnym z punktu widzenia celu, któremu ma służyć, h) innych niezbędnych materiałów i opracowań Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zał nr 1 do SWZ
Interne KennungS.270.1.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71318000 Beratungsdienste von Ingenieurbüros
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71318000 Beratungsdienste von Ingenieurbüros