27201-2024 - Auftragsänderung
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości oraz ich zagospodarowanie
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości oraz ich zagospodarowanie
Beschreibung: „Odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości oraz ich zagospodarowanie” Przedmiotem zamówienia jest odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości oraz ich zagospodarowanie na terenie Gminy Nowy Tomyśl w sektorze I (zadanie nr 1) / sektorze II (zadanie nr 2).
Interne Kennung: ZP.271.30.2021
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości oraz ich zagospodarowanie w sektorze I
Beschreibung: 1.Odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych (Właściciel) w Gminie Nowy Tomyśl w Sektorze I, który został ustanowiony uchwałą Rady Miejskiej w Nowym Tomyślu stanowiącą załącznik do OPZ oraz ich zagospodarowanie. 2.Przeprowadzanie okresowych zbiórek odpadów wielkogabarytowych i zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego wg ustalonych harmonogramów zgodnie z uchwałą Rady Miejskiej w Nowym Tomyślu stanowiącą załącznik do OPZ. 3. Zorganizowanie w granicach administracyjnych miasta Nowy Tomyśl punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych (PSZOK) i jego prowadzenie. 4. W ramach uzupełnienia systemu zbiórki „u źródła” zorganizowanie na terenach przeznaczonych do użytku publicznego we wsiach Boruja Kościelna, Przyłęk, Sękowo łącznie trzech „gniazd zewnętrznych” umożliwiających selektywne zbieranie odpadów komunalnych. Odbiór tych odpadów oraz ich zagospodarowanie.
Interne Kennung: ZP.271.30.2021 Część 1