See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu medycznego w ramach projektu pn. „Rozwój oddziału geriatrycznego Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o. odpowiedzią na potrzeby zdrowotne i demograficzne społeczeństwa”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu medycznego obejmująca – w zakresie wynikającym z właściwości danego asortymentu – montaż, instalację, konfigurację, uruchomienie oraz szkolenie personelu w ramach projektu pn. „Rozwój oddziału geriatrycznego Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o. odpowiedzią na potrzeby zdrowotne i demograficzne społeczeństwa” . Przedmiot zamówienia obejmuje następujący asortyment: Część nr 1 – Densytometr – 1sztuka; Część nr 2 – Myjkodezynfekator – 5 sztuk; Część nr 3 – Monitor funkcji życiowych – 1 sztuka; Część nr 4 – Przyłóżkowy aparat RTG – 1 sztuka; Część nr 5 - Zrobotyzowana szyna rehabilitacyjna kończyny dolnej – 1 sztuka. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej z Części, w tym wymagania techniczne, funkcjonalne, ilościowe i jakościowe znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz Asortymentowo-Cenowy. Wykonawca jest zobowiązany zapoznać się z ww. dokumentami przed złożeniem oferty oraz do ewentualnego wyjaśnienia wszelkich wątpliwości w trybie zapytań do SWZ przed złożeniem oferty. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji, będącymi np. wynikiem udzielonych wyjaśnień na zapytania wykonawców. Wszystkie określone w Załączniku nr 1 do SWZ parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 5 ustawy Pzp. Zamawiający oczekuje produktów wysokiej jakości, spełniających wszystkie wymagane warunki podane w opisie przedmiotu zamówienia oraz spełniające wymagania funkcjonalne, zgodnie z jego przeznaczeniem. Parametry opisane w wymienionym formularzu należy traktować jako minimalne, co oznacza, że Wykonawca może zawsze zaoferować produkty o parametrach lepszych (przewyższających opisane parametry Zamawiającego). Przedmiot zamówienia zwany jest dalej „Przedmiotem Zamówienia” lub „Dostawą”.
Interne Kennung: NLO-3820-03/PN/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38425800 Densitometer, 33191000 Sterilisierungs-, Desinfektions- und Reinigungsausrüstung, 33195100 Monitoren, 33111000 Röntgengeräte, 33155000 Ausrüstung für Physiotherapie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Densytometr – 1 sztuka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu medycznego obejmująca – w zakresie wynikającym z właściwości danego asortymentu – montaż, instalację, konfigurację, uruchomienie oraz szkolenie personelu w ramach projektu pn. „Rozwój oddziału geriatrycznego Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o. odpowiedzią na potrzeby zdrowotne i demograficzne społeczeństwa” . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części nr 1, w tym wymagania techniczne, funkcjonalne, ilościowe i jakościowe znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz Asortymentowo-Cenowy.
Interne Kennung: NLO-3820-03/PN/26/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38425800 Densitometer
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - Myjkodezynfekator - 5 sztuk
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu medycznego obejmująca – w zakresie wynikającym z właściwości danego asortymentu – montaż, instalację, konfigurację, uruchomienie oraz szkolenie personelu w ramach projektu pn. „Rozwój oddziału geriatrycznego Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o. odpowiedzią na potrzeby zdrowotne i demograficzne społeczeństwa” . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części nr 2, w tym wymagania techniczne, funkcjonalne, ilościowe i jakościowe znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz Asortymentowo-Cenowy.
Interne Kennung: NLO-3820-03/PN/26/2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33191000 Sterilisierungs-, Desinfektions- und Reinigungsausrüstung
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - Monitor funkcji życiowych - 1 sztuka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu medycznego obejmująca – w zakresie wynikającym z właściwości danego asortymentu – montaż, instalację, konfigurację, uruchomienie oraz szkolenie personelu w ramach projektu pn. „Rozwój oddziału geriatrycznego Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o. odpowiedzią na potrzeby zdrowotne i demograficzne społeczeństwa” . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części nr 3, w tym wymagania techniczne, funkcjonalne, ilościowe i jakościowe znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz Asortymentowo-Cenowy.
Interne Kennung: NLO-3820-03/PN/26/3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33195100 Monitoren
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - Przyłóżkowy aparat RTG - 1 sztuka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu medycznego obejmująca – w zakresie wynikającym z właściwości danego asortymentu – montaż, instalację, konfigurację, uruchomienie oraz szkolenie personelu w ramach projektu pn. „Rozwój oddziału geriatrycznego Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o. odpowiedzią na potrzeby zdrowotne i demograficzne społeczeństwa” . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części nr 4, w tym wymagania techniczne, funkcjonalne, ilościowe i jakościowe znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz Asortymentowo-Cenowy.
Interne Kennung: NLO-3820-03/PN/26/4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33111000 Röntgengeräte
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 -Zrobotyzowana szyna rehabilitacyjna kończyny dolnej – 1 sztuka.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu medycznego obejmująca – w zakresie wynikającym z właściwości danego asortymentu – montaż, instalację, konfigurację, uruchomienie oraz szkolenie personelu w ramach projektu pn. „Rozwój oddziału geriatrycznego Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o. odpowiedzią na potrzeby zdrowotne i demograficzne społeczeństwa” . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części nr 5, w tym wymagania techniczne, funkcjonalne, ilościowe i jakościowe znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz Asortymentowo-Cenowy.
Interne Kennung: NLO-3820-03/PN/26/5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33155000 Ausrüstung für Physiotherapie