2. Verfahren
Verfahren
Titel: rooien bomen en calamiteiten snoei 2026 ev.
Beschreibung: Het betreft een raamovereenkomst voor het snoeien van bomen en calamiteiten snoei om de veiligheid, vitaliteit en ruimtelijk eontwikkelingen te bewerkstelligen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77341000 Baumschnitt
5. Los
Los: LOT-0000
Menge: 1