See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa aparatu RTG wraz z przystosowaniem pomieszczenia w ramach projektu ,,Zapewnienie równego dostępu do ambulatoryjnej opieki specjalistycznej (AOS) oraz rozwój opieki jednego dnia''
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatu RTG i przystosowanie pomieszczenia w ramach projektu ,,Zapewnienie równego dostępu do ambulatoryjnej opieki specjalistycznej (AOS) oraz rozwój opieki jednego dnia poprzez modernizację poradni oraz zakup nowoczesnego wyposażenia dla Regionalnego Centrum Medycznego w Białogardzie sp. z o.o.’’ Zamawiający wymaga, aby oferowany aparat RTG był w pełni cyfrowy, fabrycznie nowy, nierekondycjonowany, nie powystawowy. Rok produkcji aparatu i wszystkich Opis prac adaptacyjnych znajduje się w załączniku nr 2b do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 15213-2026
Interne Kennung: P/N/01/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa aparatu RTG wraz z przystosowaniem pomieszczenia
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatu RTG i przystosowanie pomieszczenia w ramach projektu ,,Zapewnienie równego dostępu do ambulatoryjnej opieki specjalistycznej (AOS) oraz rozwój opieki jednego dnia poprzez modernizację poradni oraz zakup nowoczesnego wyposażenia dla Regionalnego Centrum Medycznego w Białogardzie sp. z o.o.’’
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33111000 Röntgengeräte, 51411000 Installation von bildgebenden Geräten, 45400000 Baufertigstellung