See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa elementów i części zamiennych zespołów transportowych kolejek podwieszanych i spągowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 295-29
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa elementów i części zamiennych zespołów transportowych kolejek podwieszanych i spągowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 295-29.
Vorherige Bekanntmachung: 49942-2026
Vorherige Bekanntmachung: 10702-2026
Interne Kennung: 702501473
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42419000 Teile für Hebe- und Fördermittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Umowa nr 702601735
Beschreibung: umowa z Wykonawcą METGÓR Sp. z o.o. w zakresie zadania nr 32 w pozycji 2, 5, 133, 141, 216 i 277
Los: LOT-0002
Titel: Umowa nr 702601736
Beschreibung: umowa z Wykonawcą CARBOMECH Sp. z o.o. w zakresie zadania nr 22-30 oraz 32 w pozycji 227, 228, 231, 232, 234-237, 241-243, 245, 246, 248-256, 261-263 i 269-273
Los: LOT-0003
Titel: Umowa nr 702601737
Beschreibung: umowa z Wykonawcą PHU TOMWAT Tomasz Kondziołka w zakresie zadania nr 31 oraz 32 w pozycji 229, 230, 239, 240, 244, 257-260, 264, 266-268 oraz 274-276
Los: LOT-0004
Titel: Umowa nr 702601738
Beschreibung: umowa z Wykonawcą Urządzenia i Konstrukcje S.A. w zakresie zadania nr 3, 4 oraz 32 w pozycji 25-70
Los: LOT-0005
Titel: Umowa nr 702601739
Beschreibung: umowa z Wykonawcą GRENEVIA S.A. w zakresie zadania nr 10-12, 21 oraz 32 w pozycji 1, 3, 129-132, 134-140, 142-145, 147, 208-215, 218-220, 222-226 i 279
Los: LOT-0006
Titel: Umowa nr 702601740
Beschreibung: umowa z Wykonawcą TDS ZAMPRA s.r.o. w zakresie zadania nr 5-9 oraz 32 w pozycji 71-128
Los: LOT-0007
Titel: Umowa nr 702601741
Beschreibung: umowa z Wykonawcą PMT POLSKA Sp. z o. o. w zakresie zadania nr 32 w pozycji 4
Los: LOT-0008
Titel: Umowa nr 702601742
Beschreibung: umowa z Wykonawcą SIGMA S.A. w zakresie zadania nr 32 w pozycji 205 i 206
Los: LOT-0009
Titel: Umowa nr 702601743
Beschreibung: umowa z Wykonawcą Zakład Urządzeń Mechanicznych Grabas Sp. J. w zakresie zadania nr 16, 19 oraz 32 w pozycji 198, 217 i 278
Los: LOT-0010
Titel: Umowa nr 702601744
Beschreibung: umowa z Wykonawcą FAMA Sp. z o. o. w zakresie zadania nr 1, 13-15, 17, 18, 20 oraz 32 w pozycji 6, 7, 10-14, 16-24, 148-197 i 199-204