2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka a montáž balicího stroje
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka a implementace moderního automatického balicího stroje určeného pro skládání, balení a tisk expedičních štítků textilních výrobků v rámci provozních prostor zadavatele. Zařízení bude sloužit k plně automatizovanému zpracování textilních produktů po dokončení výrobního procesu potisku, a to s důrazem na vysokou efektivitu, jednotnou kvalitu balení, ergonomii obsluhy a plnou integraci do informačního systému zadavatele (WMS). Požadované řešení musí zajistit plynulou manipulaci s textilními výrobky, automatické vytvoření standardizované formy balení, možnost tisku expedičních štítků a provozní výkon minimálně 400 produktů za hodinu. Součástí dodávky musí být ovládací rozhraní s možností lokalizace do českého, slovenského nebo anglického jazyka, bezpečnostní prvky dle platné legislativy a veškerá potřebná technická a provozní dokumentace. Zařízení musí poskytovat provozní a diagnostická data v reálném čase a být připraveno na provoz v souladu s principy Industry 4.0, včetně komunikace prostřednictvím standardizovaných rozhraní umožňujících integraci se systémem WMS zadavatele. Součástí dodávky je rovněž doprava, montáž, uvedení zařízení do provozu, zaškolení obsluhy, poskytnutí provozní a servisní dokumentace a podpora při integraci se systémem WMS zadavatele. Všechny komponenty musí být nové, nepoužité, certifikované a konstrukčně přizpůsobené dlouhodobému bezporuchovému provozu s minimálními nároky na údržbu.
Interne Kennung: SC-2025-0146
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené nadlimitní řízení
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42921320 Verpackungsmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42921300 Maschinen zum Ver- oder Einpacken, 51543100 Installation von Maschinen zur Herstellung von Textilien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dodávka montáž balicího stroje