2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sezonowe przeglądy klimatyzacji w pojazdach kolejowych
Beschreibung: Zamówienie dotyczy wykonania sezonowych przeglądów instalacji klimatyzacyjnych zamontowanych w pojazdach kolejowych użytkowanych przez Zamawiającego (elektryczne zespoły trakcyjnie, lokomotywy elektryczne oraz wagony pasażerskie), przeprowadzonych w okresie wiosenno-letnim, w zakresie oraz zgodnie z wymaganiami Zamawiającego zawartymi we wszystkich załącznikach do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 52478-2026
Interne Kennung: Po.240.4795.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50730000 Reparatur und Wartung von Kühlgruppen
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - urządzenia Merak P35ZIR
Beschreibung: Zamówienie dotyczy wykonania sezonowych przeglądów urządzeń klimatyzacyjnych zamontowanych w piętnastu wagonach pasażerskich serii 161A, 162A, 163A, 113Aa w zakresie oraz zgodnie z wymaganiami Zamawiającego zawartymi we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Po.240.4795.2025 - Część nr 6