See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy części zamiennych i innych materiałów eksploatacyjnych do autobusów miejskich
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy części zamiennych i innych materiałów eksploatacyjnych do autobusów miejskich w podziale na 4 części: część nr 1: sukcesywne dostawy części zamiennych do autobusów miejskich na okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy – wykaz części stanowi załącznik nr 1.1 – Specyfikacja asortymentowo – ilościowo – cenowa, część nr 2: sukcesywne dostawy części zamiennych na okres 9 miesięcy od dnia podpisania umowy - wykaz części stanowi załącznik nr 1.2 – Specyfikacja asortymentowo – ilościowo – cenowa, część nr 3: sukcesywne dostawy części zamiennych na okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy - wykaz części stanowi załącznik nr 1.3 – Specyfikacja asortymentowo – ilościowo – cenowa, część nr 4: sukcesywne dostawy oryginalnych części MAN na okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy - wykaz części stanowi załącznik nr 1.4 – Specyfikacja asortymentowo – ilościowo – cenowa.
Vorherige Bekanntmachung: 54466-2025
Interne Kennung: 01/ZPS/PKMS/01/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34320000 Mechanische Ersatzteile außer Motoren und deren Ersatzteilen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sukcesywne dostawy części zamiennych i innych materiałów eksploatacyjnych do autobusów miejskich cz.I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy części zamiennych do autobusów miejskich na okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy – wykaz części stanowi załącznik nr 1.1 – Specyfikacja asortymentowo – ilościowo – cenowa.
Interne Kennung: 01/ZPS/PKMS/01/2025 - cz. I
Los: LOT-0002
Titel: Sukcesywne dostawy części zamiennych i innych materiałów eksploatacyjnych do autobusów miejskich cz.II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy części zamiennych na okres 9 miesięcy od dnia podpisania umowy - wykaz części stanowi załącznik nr 1.2 – Specyfikacja asortymentowo – ilościowo – cenowa.
Interne Kennung: 01/ZPS/PKMS/01/2025- cz. II
Los: LOT-0003
Titel: Sukcesywne dostawy części zamiennych i innych materiałów eksploatacyjnych do autobusów miejskich cz.III
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy części zamiennych na okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy - wykaz części stanowi załącznik nr 1.3 – Specyfikacja asortymentowo – ilościowo – cenowa.
Interne Kennung: 01/ZPS/PKMS/01/2025- cz. III
Los: LOT-0004
Titel: Sukcesywne dostawy części zamiennych i innych materiałów eksploatacyjnych do autobusów miejskich cz. IV
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy oryginalnych części MAN na okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy - wykaz części stanowi załącznik nr 1.4 – Specyfikacja asortymentowo – ilościowo – cenowa.
Interne Kennung: 01/ZPS/PKMS/01/2025- cz. IV