272162-2025 - Ergebnis
Polen – Architekturentwurf – Wykonanie projektu budowlanego dla zadania pn. „Budowa bloków gazowo-parowych oraz świadczenie usług serwisu”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie projektu budowlanego dla zadania pn. „Budowa bloków gazowo-parowych oraz świadczenie usług serwisu”
Beschreibung: Zamówienie obejmuje wykonanie projektu budowlanego w zakresie niezbędnym do uzyskania pozwolenia na budowę obejmującego wszystkie obiekty, których realizacja jest wymagana dla budowy dwóch bloków gazowo – parowych w formule „pod klucz”, pracujących w cyklu kombinowanym (CCGT) o mocy elektrycznej osiągalnej brutto w zakresie 650-750 MWe każdy, zgodnie z wymaganiami przedstawionymi w ZPR_cz.II_OPZ_02_ Opis wymagań technicznych. Z zakresu przedmiotu zamówienia wyłączona zostaje realizacja: a) Ujęcia wody surowej i zrzutu wody chłodzącej z BGP wraz z doprowadzeniem i odprowadzeniem mediów do punktu styku na granicy działki. b) Doprowadzenia wody pitnej do celów bytowych do punktu styku na granicy działki. c) Odprowadzenie ścieków bytowych od punktu styku na granicy działki do istniejącej oczyszczalni ścieków sanitarnych Elektrowni Kozienice. d) Odprowadzenie ścieków przemysłowych od punktu styku na granicy działki do istniejącej oczyszczalni bloków węglowych nr 9-11 Elektrowni Kozienice. e) Połączenie z zewnętrznymi operatorami telekomunikacyjnymi i teleinformatycznymi. (teletechnika) do punktu styku na granicy działki. f) Redundantne połączenie światłowodowe z pompownią wody surowej i pojedyncze połączenie światłowodowe z budynkiem elektrolizerni (dla ścieków przemysłowych). Ponadto wykonawca ma uzyskać w imieniu i na rzecz zamawiającego wszelkie decyzje, pozwolenia, uzgodnienia, odstępstwa od przepisów, opinie niezbędne do prawidłowej realizacji przedmiotu zamówienia, w tym ostateczną decyzję o pozwoleniu na budowę.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonanie projektu budowlanego dla zadania pn. Budowa bloków gazowo-parowych oraz świadczenie usług serwisu
Beschreibung: Zamówienie obejmuje wykonanie projektu budowlanego w zakresie niezbędnym do uzyskania pozwolenia na budowę obejmującego wszystkie obiekty, których realizacja jest wymagana dla budowy dwóch bloków gazowo – parowych w formule pod klucz, pracujących w cyklu kombinowanym (CCGT) o mocy elektrycznej osiągalnej brutto w zakresie 650-750 MWe każdy, zgodnie z wymaganiami przedstawionymi w ZPR_cz.II_OPZ_02_ Opis wymagań technicznych. Z zakresu przedmiotu zamówienia wyłączona zostaje realizacja: a) Ujęcia wody surowej i zrzutu wody chłodzącej z BGP wraz z doprowadzeniem i odprowadzeniem mediów do punktu styku na granicy działki. b) Doprowadzenia wody pitnej do celów bytowych do punktu styku na granicy działki. c) Odprowadzenie ścieków bytowych od punktu styku na granicy działki do istniejącej oczyszczalni ścieków sanitarnych Elektrowni Kozienice. d) Odprowadzenie ścieków przemysłowych od punktu styku na granicy działki do istniejącej oczyszczalni bloków węglowych nr 9-11 Elektrowni Kozienice. e) Połączenie z zewnętrznymi operatorami telekomunikacyjnymi i teleinformatycznymi. (teletechnika) do punktu styku na granicy działki. f) Redundantne połączenie światłowodowe z pompownią wody surowej i pojedyncze połączenie światłowodowe z budynkiem elektrolizerni (dla ścieków przemysłowych). Ponadto wykonawca ma uzyskać w imieniu i na rzecz zamawiającego wszelkie decyzje, pozwolenia, uzgodnienia, odstępstwa od przepisów, opinie niezbędne do prawidłowej realizacji przedmiotu zamówienia, w tym ostateczną decyzję o pozwoleniu na budowę.
Interne Kennung: Wykonanie projektu budowlanego dla zadania pn. Budowa bloków gazowo-parowych oraz świadczenie usług serwisu