2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyposażenia do nowo wybudowanego przedszkola w Michałowie.
Beschreibung: Zadanie obejmuje zakup, dostawę i montaż mebli, urządzeń oraz materiałów edukacyjnych i zabawowych dla nowego przedszkola, który zostanie oddany do użytkowania w roku 2026 przy Gminnym Przedszkolu w Michałowie. Zakres dostaw został podzielony na sześć części. Wykonawca z tytułu należytej realizacji przedmiotu zamówienia jest zobowiązany do: dostawy, montażu wyposażenia do obiektu wraz z szkoleniem z obsługi w przypadku urządzeń przedstawicieli Zamawiającego, przygotowaniem dokumentacji powykonawczej niezbędnej do dokonania odbioru wraz z wszelkimi kosztami, jakie poniesie w szczególności z kosztami: dostarczenia, załadunku, rozładunku, wypakowania sprzętu montażu i sprawdzenia funkcjonalności sprzętu (pierwsze uruchomienie), utrzymania gwarancji jakości na dostarczony towar w okresie rękojmi.
Interne Kennung: IG.271.3.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39161000 Kindergartenmöbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: I część Dostawa i montaż wyposażenia kuchni w meble, sprzęt kuchenny i artykuły gastronomiczne.
Beschreibung: I część zamówienia obejmuje dostawę i montaż wyposażenia kuchni w meble, sprzęt kuchenny i artykuły gastronomiczne.
Haupteinstufung (cpv): 39141000 Küchenmöbel
Los: LOT-0002
Titel: II część dostawa i montaż wyposażenia pomieszczeń oraz dostawę zabawek;
Beschreibung: II część obejmuje dostawę i montaż wyposażenia pomieszczeń oraz dostawę zabawek.
Haupteinstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
Los: LOT-0003
Titel: III część Dostawa sprzętu technicznego.
Beschreibung: III część obejmuje dostawę sprzętu technicznego.
Haupteinstufung (cpv): 16160000 Verschiedenes Gärtnergerät
Los: LOT-0004
Titel: IV cześć: dostawa i montaż mebli.
Beschreibung: IV cześć obejmuje dostawę i montaż mebli.
Los: LOT-0005
Titel: V część - plac zabaw zewnętrzny.
Beschreibung: V część obejmuje plac zabaw zewnętrzny.
Haupteinstufung (cpv): 37535200 Spielplatzausrüstungen
Los: LOT-0006
Titel: VI część Dostawa wyposażenia sal w Fikoland.
Beschreibung: VI część obejmuje wyposażenie sal w Fikoland.
Haupteinstufung (cpv): 37500000 Spiele und Spielwaren; Schaustellerunternehmen