2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka a instalace řešení PACS včetně servisní podpory
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka a instalace řešení PACS (tzv. Picture Archiving and Communication System) včetně servisní podpory. Předmět plnění je určen pro Radiodiagnostický ústav FN Ostrava. Blíže viz zadávací dokumentace a její přílohy (dále jen "ZD").
Interne Kennung: OŘN-23/21
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka a instalace řešení PACS (tzv. Picture Archiving and Communication System) včetně servisní podpory. Předmět plnění je určen pro Radiodiagnostický ústav FN Ostrava. Blíže viz ZD.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: viz ZD