2. Verfahren
Verfahren
Titel: Arbodienstverlening
Beschreibung: Yuverta wenst een integrale arbodienstverlening in te kopen die ondersteunt bij amplitie, vroeg-signalering, preventie, verzuimbegeleiding en medische advisering. De dienstverlening is gericht op het coachen en ondersteunen van leidinggevenden, het borgen van wettelijke verplichtingen en het bevorderen van het wel-zijn en de veerkracht van onze collega’s. In de gewenste situatie sluit de arbodienstverlening logisch aan op het bestaande werkproces, waarbij Yuverta de regie voert en processen worden ondersteund door duidelijke kaders, tijdige signalering en gestandaardiseerde werkwijzen. De maximale waarde is € 900.000,- exclusief btw per jaar (oftewel € 6.300.000,- exclusief btw voor de gehele looptijd van zeven jaar (3 + 2 + 2)).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Er is gekozen voor het volgen van een openbare procedure omdat: • De transactiekosten van de inschrijvers van een normaal niveau zijn. Ondanks dat gunning plaatsvindt op basis van de beste prijs-kwaliteitverhouding en inschrijvers wordt gevraagd kwaliteitsdocumenten in te dienen, is er geen sprake van een uitzonderlijke offerte uitwerking; • Aanbestedende dienst een proportioneel aantal inschrijvingen bij de gekozen procedure verwacht op basis van recent uitgevoerd marktoriëntatie, waardoor met een Europese openbare procedure de meest passende mate van concurrentie kan worden gegenereerd; • De gevraagde dienstverlening relatief standaard is binnen de van toepassing zijnde markt. Het onderscheidend vermogen tussen de marktpartijen zit met name in de inrichting van de dienstverlening.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85147000 Betriebliche Gesundheitsfürsorge
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1