2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na nákup licencí Microsoft 2025-2028
Beschreibung: Účelem nadlimitní veřejné zakázky je výběr dodavatele, jehož prostřednictvím bude uzavřena rámcová dohoda, na jejímž základě dojde k prodloužení a dodávce softwarových licencí dle podmínek Microsoft Enterprise Agreement, a dále k poskytování doplňkových služeb k technologiím Microsoft. Rámcovou dohodou je v tomto zadávacím řízení myšlena písemná smlouva mezi zadavatelem a jedním dodavatelem uzavřená na dobu určitou, a to na 36 měsíců. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky je uvedeno ve Specifikaci licencí (příloha č. 6a zadávací dokumentace) a ve Specifikaci služeb (příloha č. 6b zadávací dokumentace).
Interne Kennung: MSL
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ust. § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje možnost změny závazku, tj. předmětu dodávek a/nebo služeb, spočívající v odebírání licencí / služeb dle svých aktuálních potřeb s respektováním podmínek výrobce SW licencí. V případě, že výrobce software v průběhu platnosti Rámcové dohody změní produktovou skladbu tak, že některý nabízený produkt již nebude k dispozici, je dodavatel oprávněn nabídnout a dodat nástupnický produkt.